Menu Sluiten
Mòs Ensemble

Mòs Ensemble

Behind The Marble
W.E.R.F. Records
Jazz
Met hun debuutalbum Limbs raakte het Gentse Mòs Ensemble twee jaar geleden een snaar. Het collectief viel op doordat de sfeer bepaald werd door rijke, meerstemmige vocalen met avontuurlijke arrangementen, gespeeld door een veelzijdige groep muzikanten. Het nieuwe album openbaart zich vanaf opener A Peel Of Your Pale Blue Face als een prikkelend en emotionerend geheel. De composities zijn avontuurlijk en overtuigend, de vocalisten en muzikanten gaan tot het uiterste. De zeven composities hebben een mooie diversiteit en gelaagdheid. Ze duikelen van jazzy structuren via folk en rockinvloeden in de instrumentale hoek, naar eigenzinnig nieuwe klassieke muziek in de vocale regionen. Het maakt van Behind The Marble een intrigerende luisterervaring en van Mòs Ensemble en buitengewoon interessante en muzikaal ongrijpbare band.
Dick Hovenga

Deel bericht

Laatste recensies

Buddy Guy

This Is Buddy Guy! Craft Recordings/Concord In 1968 tekende Buddy Guy bij Vanguard en bracht er zijn tweede studioalbum A Man And The Blues uit.

Lees verder »

Bugge Wesseltoft

Am Are Jazzland Recordings  Toetsenist Bugge Wesseltoft is altijd op zoek naar het experiment. Drie jaar na soloalbum Be Am komt hij met Am Are.

Lees verder »

Efraïm Trujillo

Heroes ZenneZ Records Tenorsaxofonist Efraïm Trujillo brengt met Heroes een geweldig eerbetoon aan zijn illustere voorgangers als Gato Barbieri, Stan Getz en John Coltrane. Geen tribute, maar

Lees verder »

Gerald Clayton

Ones & Twos Blue Note The Bronx, New York was een halve eeuw geleden de bakermat van een muziekrevolutie. Dj’s gingen platenspelers niet meer alleen

Lees verder »